Ученици Медицинске школе су 28.03.2019. год. учествовали на 19. Пролећном фестивалу здравља, одржаном у Дому Војске Србије, у Београду.

Присуствовали су  трибини Министарства здравља Србије посвећеној менталном здрављу младих, агресивности у адолесценцији и борби против суицида. Ученици су активно учествовали у радионици и дискусији, а по завршетку трибине обишли су штандове који су промовисали здраве стилове живота.

Ученици који су учествовали:

МСIII-4: Алексић Неда, Амиџић Андреа, Беатовић Ивана, Гагић Александра, Гарафијат Наталиа Ана, Далифи Алиса, Драгичевић Јована, Дубљевић Теодора, Ђукић Марко, Живковић Лазар, Зекановић Теодора, Лазић Дуња, Лалић Марија, Матовић Ивана, Милетић Дајана, Митровић Оливера, Новаковић Јована, Пантић Ана, Пејић Милена, Продан Александра и Продановић Урош.

Наставници:

Благојевић Емилија и Крстић Драгана.

28.03.2019.