РАСПОРЕД ЧАСОВА ДОПУНСКЕ НАСТАВЕ

 

 

 

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА

НАСТАВНИ ПРЕДМЕТ

РАЗРЕД И ОДЕЉЕЊЕ

ДАН

ВРЕМЕ

1. СМИЉАНИЋ ДУШАНКА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК


СРЕДА

ЧЕТВРТАК

1305-1350

2. ЛУКИЋ МИЛКА

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА


ПОНЕДЕЉАК

ЧЕТВРТАК

1305-1350

3. ЂУКИЋ ДЕЈАН

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 2

МС 2/3,2/5,2/6

УТОРАК

1400-1445

4. РАДЕВИЋ ЈЕЛЕНА

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

МС 1/1-6

УТОРАК

1400-1530

5. ТРНИНИЋ ВЕСНА

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

Л1/1-2, СТ1/1-2

ПЕТАК

1315-1400

6. АНТИЋ НЕБОЈША

ГЕОГРАФИЈА

МС1/6 Л2/1-2

ПОНЕДЕЉАК

ПЕТАК

1315-1350


7. НЕНАДИЋ ГОРДАНА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

МС1/3, МС1/6

СРЕДА

ПЕТАК

1305-1350

1305-1350

8. АНИЋ МИРЈАНА

ФИЗИКА

МС2/4, МС2/5, МС2/6

УТОРАК

1300-1350

9. МИЛАНОВИЋ СНЕЖАНА

МИКРОБИОЛОГИЈА И ЕПИДЕМИОЛОГИЈА СА ПАРАЗИТОЛОГИЈОМ

- МИКРОБИОЛОГИЈА

Л3/1,2 СТ3/2



- СТ1,2

ПЕТАК



- СРЕДА

1130-1215

- 1130-1215


10. СТОЈИЧИЋ МИЛЕНА

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА

- ПАТОЛОГИЈА

МС1/4, МС1/5, МС1/6


- МС2/1,2,4,5

ПЕТАК


- ЧЕТВРТАК

1040-1125

- 0850-0935

11. ТОМАШЕВИЋ МИЛЕНА

ЕПИДЕМИОЛОГИЈА - вежбе, КОМУНАЛНА ХИГИЈЕНА

- ЕПИДЕМИОЛОГИЈА 2

СТ3/1, СТ3/2



СТ4/1,2

УТОРАК



- ПЕТАК

1400-1445

- 1215-1300

12. ЖИВКОВИЋ МЛАДЕН

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

МС 1/1,2,3,4,5

Л 2/1,2

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

1305-1350

1305-1350

13. МИХАИЛОВИЋ АЛЕКСАНДРА

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА

- ПАТОЛОГИЈА

МС1/1, Ф1/1,2


- СТ2/1,2 Л2/1,2

УТОРАК


- ЧЕТВРТАК

1305-1350

- 1305-1355


14. БЕЋИРИЋ СНЕЖАНА

ФИЗИКА

МС1/4,5,6

СТ1/1,2

УТОРАК

1305-1350

15. РИСТАНОВИЋ АНДРИЈАНА

ХИГИЈЕНА И ЗДРАВСТВЕНО ВАСПИТАЊЕ

- ПАТОЛОГИЈА, ХИРУРГИЈА

Л1/1, Л1/2



- МС2/3,6

УТОРАК



- УТОРАК

1450-1530

- 0950-1035

16. СТОЈАДИНОВИЋ ИВАНКА

ХЕМИЈА

ХЕМИЈА - ИЗБОРНИ

СТ1/1,2, Ф1/1

- Ф2/1,2,3 МС 4/1,2,3,4,6

УТОРАК

- СРЕДА

- ЧЕТВРТАК

- ПЕТАК

1310-1400

- 1310-1400

- 1310-1400

- 1310-1400

17. КАРИН КРИСТИЈАН



УТОРАК

ПЕТАК

1310-1400

1310-1400


18. КРУПНИКОВИЋ ПРЕДРАГ

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА

Л1/1, Л1/2

ПОНЕДЕЉАК


1220-1305

19. КРУПНИКОВИЋ ПРЕДРАГ

НЕУРОЛОГИЈА, ПСИХИЈАТРИЈА

МС3/1, 2,3,4,5,6

ПЕТАК

1130-1215

20. ВАСИЋ ДРАГИЦА

ХЕМИЈА

Ф1/1,2,3

УТОРАК

1300-1400

21. БАЂЕВИЋ ДАНИЈЕЛА

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА

Ф3/1,2,3

МС 2 Л 4

ПЕТАК

СРЕДА


1315-1400

1315-1400


22. КОЈАНОВИЋ МАША АНА

БИОЛОГИЈА,

БИОЛОГИЈА -ОДАБРАНЕ ТЕМЕ

- БИОЛОГИЈА - ИЗБОРНИ

МС1/1,-6, Л1/1, Л1/2


- Л 4/1,2

СРЕДА


- СРЕДА


1310-1420

- 1300-1400 - после подневна смена

23. САВИЋ ТАТЈАНА

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА, СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

МС3/1,2,3,4

МС1/1,2,3

Ф1/1,2,3

УТОРАК

1300-1400

24. ШТРКАЉ МАРИНА

МАТЕМАТИКА

МС 1/1,2,3,4

Л1/1, Л1/2

УТОРАК

СРЕДА

1305-1355

1310-1355


25. РАДУЛОВИЋ ВЕСНА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА

МС3/4, МС3/6



26. КОЦИЋ ЉУБИНКА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА

МС1/6

ЧЕТВРТАК

1315-1400

27. БАЂЕВИЋ АЛЕКСАНДАР

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ


СРЕДА

1540

28. ПАУНОВИЋ ЉИЉАНА

ТОКСИКОЛОГИЈА

- ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА

Ф3/1,2,3

- Ф 2/1,2,3

ПЕТАК

- СРЕДА

1315-1400

- 1315-1400

29. МОЈОВИЋ НАДА

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ

Ф3/1,2,3

СРЕДА

1300-1400

30. ЖИВОЈИНОВИЋ НЕВЕНКА

ФАРМАЦЕУТСКО ТЕХНОЛОШКЕ ОПЕРАЦИЈЕ И ПОСТУПЦИ

Ф1/1,2,3

СРЕДА

1400-1500 - пре подневна смена

1300-1400 - после подневна смена

31. ПЕЈИЋ АЛЕКСАНДРА

КОМУНАЛНА ХИГИЈЕНА

СТ3/1,2

ЧЕТВРТАК

1315-1355 - после подневна смена

32. ПЕЈИЋ АЛЕКСАНДРА

САНИТАРНА ТЕХНИКА

СТ3/1

ПЕТАК

1315-1355 - после подневна смена

33. МАТИЋ ЈЕЛЕНА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

МС3/5, МС3/5

СТ 1/1, СТ 1/2

УТОРАК

ЧЕТВРТАК

7 ЧАС

7 ЧАС

34. БАТАС СНЕЖАНА

МЕДИЦИНСКА ЕТИКА, СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА, ФИЛОЗОФИЈА

МС1/1-6

ПОНЕДЕЉАК


7 ЧАС

35. ПАВЛОВИЋ БРАНА

ПЕДИЈАТРИЈА

ИНФЕКТОЛОГИЈА

ОСНОВИ КЛИНИЧКЕ МЕДИЦИНЕ

- МС4/1-6

- МС3/5-6

- Л 3/1-2

- ЧЕТВРТАК

- СРЕДА

- СРЕДА

- 1300-1400

- 1300-1400

- 1300-1400

36. КУЗМАНОВИЋ ЉИЉАНА



ПОНЕДЕЉАК

1310

37. СТЕВАНОВИЋ ИВАНА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА


СРЕДА

1315

38. ГАШПАРОВИЋ СТЕЛА

ИСТОРИЈА

СТ1/1, СТ1/2

ПОНЕДЕЉАК

1305-1400 - пре подневна смена


39. ЖИВКОВИЋ МИРЈАНА

ХЕМИЈА, АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА

Л2/1, Л2/2

УТОРАК


1305-1350


40. МИЛОЈЕВИЋ МИЛУНОВИЋ ЉИЉАНА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 1

МС1/2, МС 1/4

СРЕДА

1315-1400

41. ТЕРЗИЋ МИРЈАНА

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА

Ф3/1,2,3

ПОНЕДЕЉАК

7 ЧАС

42. ЦИГУЉИН МИРЕЛА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

СТ 2/1,2

МС 2/1,2,3

СРЕДА

1315-1400

43. АНИЋ МИРЈАНА

ФИЗИКА

СТ 2/1,2

МС2/4,5,6

УТОРАК


1305-1350


44. ТАСИЋ СВЕТЛАНА

МАТЕМАТИКА

МС 4/2,3,4,5,6

Л 4/1,2

ПЕТАК

1310-1350


45. МИТРОВИЋ ВЕСНА

БРОМАТОЛОГИЈА СА ДИЈЕТЕТИКОМ

-ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА


Ф 4/1,2,3


- Ф 2/3

- ПЕТАК

- СРЕДА

- 1305-1400

- 1305-1400

46. ТЕРЗИЋ МИЛЕНА

ЗДРАВСТВЕНА ПСИХОЛОГИЈА

МС 2/1-6, Л 2/1,2,

СТ 2/1,2

УТОРАК

1040-1125

47. ВРАНИЋ ЈЕЛЕНА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

МС 3/4,5,6 СТ 3/2

ПЕТАК

1310-1400

48. МЛАДЕНОВИЋ ЈЕЛЕНА

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА

СТ 4/1

ПЕТАК

1310-1400

49. АНЂЕЛИЋ ЈЕЛЕНА

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА

Ф 3/1,2,3

УТОРАК

1400-1530 - пре подневна смена


50. СПАСОВИЋ МИЛЕНА

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА

Ф 4/1,2,3

СРЕДА

1310-1355 - пре подневна смена

1910-1955 - после подневна смена

51. КЉАЈИЋ СЛОБОДАН

ФИЗИКА

МС 1/1,2,3

Ф 1/1,2,3

ЧЕТВРТАК

1310-1350


52. ОБРАДОВИЋ АНТОНИЋ ВЕСНА

МАТЕМАТИКА

МС 1/5, Ф 2/1,2,3

МС 3/2,3,4,5,6 Ф 3

ПОНЕДЕЉАК

УТОРАК

1315-1400

1315-1400

53. ПЕТКОВИЋ ВРАНИЋ ЉИЉАНА

ГЕОГРАФИЈА

Ф 1/1,2,3

МС 1/1-5, СТ 1/1,2

УТОРАК

1315-1400


54. КУБУРА ЖЕЉКО

МАТЕМАТИКА

Ф 1/1-3, МС 1/1-6

СТ 1/1,2,

Ф 3/1,2 МС 3/1

УТОРАК


- УТОРАК

1300-1345


1300-1345

55. ЈОВАНОВИЋ ЈУЛИЈАНА

МЕДИЦИНА РАДА

- МИКРОБИОЛОГИЈА

СТ 4/1, СТ 4/2

- СТ 2/1

ЧЕТВРТАК

- СРЕДА

1115-1200

- 0930-1015

56. МАРИЋ ДАЛИБОРКА

МЕДИЦИНА РАДА

СТ 4/1, СТ 4/2


ПЕТАК

1015-1100


57. ТОШИЋ БИЉАНА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА

МС 2/4

СРЕДА

1315-1400

58. ХРИСТИЋ АЛЕКСАНДРА

МИКРОБИОЛОГИЈА – ВЕЖБЕ

Л 4/1, Л 4/2

ПОНЕДЕЉАК


0800-0930

59. БОРИЋ МАЈА

ХЕМАТОЛОГИЈА

- ХИСТОЛОГИЈА

Л 4/1, Л 4/2

- Л 2/2

ПОНЕДЕЉАК

- УТОРАК

1300-1345

- 1330-1415

60. РВОВИЋ БОЈАНА

ХЕМАТОЛОГИЈА

- ЛАБОРАТОРИЈСКЕ ТЕХНИКЕ

Л 3/1, Л 3/2

- Л 1/1, Л 1/2

УТОРАК

- ЧЕТВРТАК

1315-1400

- 1445-1530

61. СИМЕУНОВИЋ НИКОЛИНА

БРОМАТОЛОГИЈА

БРОМАТОЛОГИЈА

АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА

ЛАБОРАТОРИЈСКЕ ТЕХНИКЕ

Л4/1

Л4/2

Л2/2

Л1/1,2

- ПОНЕДЕЉАК

- УТОРАК ПРЕДЧАС

- СРЕДА ПРЕДЧАС

- ПЕТАК

1200

7 ЧАС



6 И 7 ЧАС

62. ЈОВАНОВИЋ АНА

ЕПИДЕМИОЛОГИЈА

ЕПИДЕМИОЛОГИЈА

ДДД

- СТ3/1,2

- СТ4/1,2

- СТ3/1

- УТОРАК

- ЧЕТВРТАК

- УТОРАК

- 1100-1145

- 1030-1115

- 1300-1345

63. КЛИКОВАЦ ТАМАРА

МИКРОБИОЛОГИЈА

МИКРОБИОЛОГИЈА

ЛАБОРАТОРИЈСКЕ ТЕХНИКЕ

- СТ3/1

- СТ2/2

- СТ1/1,2

- УТОРАК

- ЧЕТВРТАК

- УТОРАК

1100-1200

1100-1200

1100-1200

64. МОЈОВИЋ НАДА

ФАРМАКОГНОЗИЈА СА ФИТОТЕРАПИЈОМ

Ф 2/1,2,3

УТОРАК


1300-1400


65. СТОЈИЋ ДРАГАНА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

МС3/1,2,3,4

Л3/1,2

ЧЕТВРТАК

1310-1355


66. ТЕРЗИЋ АНДРИЈА

МАТЕМАТИКА

СТ2/1,2

УТОРАК


1310-1355


67. ВУЈИЧИЋ ЕЛИЗАБЕТА

ИНФЕКТОЛОГИЈА

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА

МС3/3

МС3/6

- УТОРАК

- ЧЕТВРТАК

- 1400-1445

- 1400-1445

68. ВЕСЕЛИНОВИЋ МИЛЕНА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

МС2/6

Л4/1,2

- УТОРАК

- ПЕТАК

- 1310-1355

- 1310-1355

69. СТЕФАНОВСКА МАРИЈА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

СТ4/1,2, Л4/1

МС4/5,6 СТ2/2

СРЕДА

1310-1355


70. ТОПОЛОВИЋ НЕДА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

МС 2/4,5,6

Ф 2/1,2,3

СРЕДА

1640-1735


71. ЖУЈОВИЋ ЈАСМИНА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

МС 2/1,2,3

Л 1/1,2 СТ1/1

ПОНЕДЕЉАК

ЧЕТВРТАК

1040-1125

1040-1125

72. КОЗАИЧЕВСКА САЊА

ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА СА АНАЛИТИКОМ ЛЕКОВА

Ф 3/1,2,3

СРЕДА

1415-1500

73.ЖИВКОВИЋ МИРЈАНА

ХЕМИЈА/АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА

Л2/1,2

УТОРАК

1215-1300


74. ГРАХОВАЦ ЛАЗАР

МЕДИЦИНСКА БИОХЕМИЈА

СТ4/2

ПЕТАК

1130-1215


75. ТРАТАР МАРИЈА

МАТЕМАТИКА

МС2/1,2,3,4,5,6

Л2/1,2

- ПОНЕДЕЉАК

- ПЕТАК

- 1310-1355 ПОСЛЕ ПОДНЕ

- 1310-1355ПРЕ ПОДНЕ

76. ТРАТАР МАРИЈА

ЗДРАВСТВЕНА СТАТИСТИКА

СТ4/1,2

УТОРАК

1310-1355 ПОСЛЕ ПОДНЕ


77. ЈОВАНОВИЋ ЈУЛИЈАНА

ЛАБОРАТОРИЈСКЕ ТЕХНИКЕ

СТ1/1,2

Л1/1

ЧЕТВРТАК

1030-1115

78. ЈОВАНОВИЋ ЈУЛИЈАНА

КОМУНАЛНА ХИГИЈЕНА

САНИТАРНА ТЕХНИКА

ЕПИДЕМИОЛОГИЈА

СТ3/1,2

ЧЕТВРТАК

0945-1030

79. МАРИЋ ДАЛИБОРКА

КОМУНАЛНА ХИГИЈЕНА

САНИТАРНА ТЕХНИКА


СТ3/1,2

ЧЕТВРТАК

1115-1200


80. САМАРЏИЋ БИЉАНА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

Ф3/1,2,3

Ф1/3, Л1/1,2

ПОНЕДЕЉАК

1300-1345

81. ВУЈИЧИЋ ЕЛИЗАБЕТА

МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ

МС1/2,3,4,5,6

СРЕДА

1400-1445

82. ВУЈИЧИЋ ЕЛИЗАБЕТА

ПАТОФИЗИОЛОГИЈА

Ф2/1,2,3

ПОНЕДЕЉАК

1400-1445

83. ЂУРИЧИЋ МАЈА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3

МС3/1,3

ПЕТАК

1315-1400


84. МАЛИШ ДРАГИЦА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 2

МС2/1

СРЕДА

1130-1215

85. ПРЕДОЈЕВИЋ ЋОРОВИЋ ЈОВАНА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3

МС3/2,5,6

ПОНЕДЕЉАК

0800-0900

86. НЕШИЋ МАРИЈА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 1

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА 3

- МС1/1

- МС 3/1-6

- ПЕТАК

- ПЕТАК

- 1315-1400

- 1215-1300

87. ЂАЛОВИЋ МИЛИНА

ХЕМИЈА

Л1/1,2

ЧЕТВРТАК

1300-1345

88. САКЛ РАДОСАВЉЕВИЋ СНЕЖАНА

- ЕПИДЕМИОЛОГИЈА

- ЕПИДЕМИОЛОГИЈА

- МИКРОБИОЛОГИЈА СА ЕПИДЕМИОЛОГИЈОМ

- ИНФЕКТОЛОГИЈА

- СТ4/1

- СТ3/1

- Ф2/1,2,3 Л2/1,2

- МС3/1,2,4

- СРЕДА

- ПЕТАК

- ЧЕТВРТАК

- ПОНЕДЕЉАК

- 1315-1400

- 1315-1400

- 1305-1350

- 1315-1400

89. НИНИЋ ЉИЉАНА

БИОЛОГИЈА




90. ПЕТРОВИЋ КРИСТИНА

- ЛАБОРАТОРИЈСКЕ ТЕХНИКЕ

- ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА СА АНАЛИТИКОМ ЛЕКОВА


-Л1/1

-Ф3/2

-Ф3/3

-ПЕТАК

-СРЕДА

-ЧЕТВРТАК

1220-1305

1400-1445 предчас

1400-1445 предчас

91. ЗЕВНИК ДУШАНКА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

МС 1/1,2

ПОНЕДЕЉАК

1300-1345

92. МИЛАНОВИЋ МИЉАН

РАЧУНАРСТВО И ИНФОРМАТИКА

МС1/1,2,4,5,6

Ф1/1-3, Л1/1, СТ1/1-2

УТОРАК

1305-1350


93. СРДИЋ МАЈА

БИОЛОГИЈА

МС1/1-4

СТ2/1-2

ПОНЕДЕЉАК

1305-1350


94. МАРКОВИЋ НИКОЛИЋ БИЉАНА

ИНТЕРНА МЕДИЦИНА

-МС 4/2,4,6

-Л 4/1,2

-МС 3/1,3,5

-Л 3/1,2

- СРЕДА

- СРЕДА

- ПЕТАК

- ПЕТАК


-1 ЧАС У НЕПАРНОЈ СМЕНИ

-2 ЧАС У НЕПАРНОЈ СМЕНИ

-1 ЧАС У ПАРНОЈ СМЕНИ

-2 ЧАС У ПАРНОЈ СМЕНИ

 

 

 

 РАСПОРЕД ЧАСОВА ДОДАТНЕ НАСТАВЕ

 

ПРЕЗИМЕ И ИМЕ НАСТАВНИКА

НАСТАВНИ ПРЕДМЕТ

РАЗРЕД И ОДЕЉЕЊЕ

ДАН

ВРЕМЕ

1. СМИЉАНИЋ ДУШАНКА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

 

СРЕДА

ЧЕТВРТАК

1305-1350

2. ЛУКИЋ МИЛКА

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА

 

ПОНЕДЕЉАК

ЧЕТВРТАК

1305-1350

3. РАДЕВИЋ ЈЕЛЕНА

ЛАТИНСКИ ЈЕЗИК

Ф 1/1-3

УТОРАК

1400-1530

4. ТЕШИЋ КРИСТИНА

ХИГИЈЕНА СА ЗДРАВСТВЕНИМ ВАСПИТАЊЕМ

ХИСТОЛОГИЈА

ГИНЕКОЛОГИЈА

Л 2/1,2, МС2/2,3

 

МС3/1,2

ПОНЕДЕЉАК

 

0950-1035

5. МИЛАНОВИЋ СНЕЖАНА

МИКРОБИОЛОГИЈА И ЕПИДЕМИОЛОГИЈА СА ПАРАЗИТОЛОГИЈОМ

СТ3/2

ПЕТАК

 

1130-1215

 

6. . ЖИВКОВИЋ МЛАДЕН

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

МС ¼,5

СРЕДА

 

1305-1350

 

7. ТАСИЋ СВЕТЛАНА

МАТЕМАТИКА

Л 3/1,2

ПОНЕДЕЉАК

 

1305-1350

 

8. КРУПНИКОВИЋ ПРЕДРАГ

АНАТОМИЈА И ФИЗИОЛОГИЈА

Л1/1, Л1/2

ПОНЕДЕЉАК

 

1220-1305

9. КРУПНИКОВИЋ ПРЕДРАГ

НЕУРОЛОГИЈА, ПСИХИЈАТРИЈА

МС3/1, 2,3,4,5,6

ПЕТАК

1130-1215

10. ТОПОЛОВИЋ САНЕЛА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

МС 1/1-6

УТОРАК

1230-1400

11. БАЂЕВИЋ АЛЕКСАНДАР

МУЗИЧКА УМЕТНОСТ

 

СРЕДА

1540

12. РАДОСАВЉЕВИЋ ДАНКА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА

МС 1/3,5

ПЕТАК

1315-1400

 

13. БАТАС СНЕЖАНА

ФИЛОЗОФИЈА

СТ 4/1,2

СРЕДА

7 ЧАС

14. ПАВЛОВИЋ БРАНА

ПЕДИЈАТРИЈА

 

МС4/1-6

ПОНЕДЕЉАК

 

7 ЧАС 1300-1400

 

15. КУЗМАНОВИЋ ЉИЉАНА

 

 

ПОНЕДЕЉАК

 

1400

16. СТОЈИЋ ДРАГАНА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

МС3/1,2,3,4

Л3/1,2

ПОНЕДЕЉАК

 

1310-1355

 

17. СТЕФАНОВСКА МАРИЈА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

СТ4/1,2, Л4/1

МС4/5,6 СТ2/2

ПЕТАК

1310-1355

 

18. ЖУЈОВИЋ ЈАСМИНА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

МС 2/1,2,3

Л 1/1,2 СТ1/1

ПОНЕДЕЉАК

ЧЕТВРТАК

1040-1125

1040-1125

19. МАРКОВИЋ СЛАВИЦА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

СТ3/1,2

-Ф4/1-3, Л4/2

ЧЕТВРТАК

-ПЕТАК

1315-1400

-1315-1400

20. САМАРЏИЋ БИЉАНА

СРПСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ

Ф3/1,2,3

Ф1/3, Л1/1,2

СРЕДА

1300-1345

 

21. ТОДОСИЈЕВИЋ АНТОНИЋ НАТАША

ИСТОРИЈА

1 ГОДИНА

ПОНЕДЕЉАК

 

1040-1125

 

22. БЕЋИРИЋ СНЕЖАНА

ФИЗИКА

МС1/4,5,6

ПЕТАК

1900-1945

 

23. ВАРАЈИЋ СПОМЕНКА

ЗДРАВСТВЕНА НЕГА

МС1/1

ПЕТАК

1315-1400

24. ПЕТРОВИЋ КРИСТИНА

- ЛАБОРАТОРИЈСКЕ ТЕХНИКЕ

- ФАРМАЦЕУТСКА ХЕМИЈА СА АНАЛИТИКОМ ЛЕКОВА

 

-Л1/1

-Ф3/2

-Ф3/3

-ПЕТАК

-СРЕДА

-ЧЕТВРТАК

-1400-1445

-1400-1445после вежби

-1400-1445 после вежби

25. СРДИЋ МАЈА

БИОЛОГИЈА

Л3/1, МС4/1

ПЕТАК

1305-1350

 

26. НЕНАДИЋ ГОРДАНА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

Ф4/1,2

СРЕДА

1315-1400

27. ЖИВКОВИЋ МЛАДЕН

ФИЗИЧКО ВАСПИТАЊЕ

Л2/1,2

Ф4/1,2,3

ЧЕТВРТАК

1305-1350

 

28. МИТРОВИЋ ВЕСНА

ФАРМАЦЕУТСКА ТЕХНОЛОГИЈА

Ф2/3

СРЕДА

1305-1400

29. КОЈАНОВИЋ МАША АНА

БИОЛОГИЈА-ИЗБОРНИ

Л4/1,2

УТОРАК

1310-1400 поподневна смена

30. ВРАНИЋ ЈЕЛЕНА

ЕНГЛЕСКИ ЈЕЗИК

МС1/4,5

СТ1/1,2

ПЕТАК

1910-2000

 

31. ОБРАДОВИЋ АНТОНИЋ ВЕСНА

МАТЕМАТИКА

Ф2/1,2,3

Ф3/3

СРЕДА

1315-1400

32. КУБУРА ЖЕЉКО

МАТЕМАТИКА

Ф1/1-3, СТ1/1-2, МС1/6

Ф3/1,2 МС3/1

ПОНЕДЕЉАК

 

1300-1345

 

33.БОРИЋ МАЈА

ХЕМАТОЛОГИЈА

ХИСТОЛОГИЈА

Л4/1,2

-Л2/2

ЧЕТВРТАК

-ПЕТАК

1330-1415

-1300-1345

34. НЕДЕЉКОВИЋ ИВАНА

ГРАЂАНСКО ВАСПИТАЊЕ

 

ПЕТАК

1300-1345

 

35. РВОВИЋ БОЈАНА

ХЕМАТОЛОГИЈА

-ЛАБОРАТОРИЈСКЕ ТЕХНИКЕ

Л3/1,2

-Л1/1,2

УТОРАК

-ЧЕТВРТАК

1230-1315

-1400-1445

36. СИМЕУНОВИЋ НИКОЛИНА

БРОМАТОЛОГИЈА

БРОМАТОЛОГИЈА

АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА

ЛАБОРАТОРИЈСКЕ ТЕХНИКЕ

Л4/1

Л4/2

Л2/2

Л1/1,2

- ПОНЕДЕЉАК

- УТОРАК

- УТОРАК ПРЕДЧАС

- ЧЕТВРТАК

-1700-1745

-1400-1430

-ПРЕДЧАС

-1245-1300

37. ПЕТРОВИЋ КРИСТИНА

АНАЛИТИЧКА ХЕМИЈА

Л2/1

Ф2/1

ПОНЕДЕЉАК

 

1305-1350

 

 

 РАСПОРЕД СЕКЦИЈА

 

  1. СРДИЋ МАЈА

ЕКОЛОШКА СЕКЦИЈА

СВИ РАЗРЕДИ

УТОРАК

 

1305-1350

 

  1. БАТАС СНЕЖАНА

СОЦИОЛОГИЈА СА ПРАВИМА ГРАЂАНА

МС3/5, Ф3/2

ЧЕТВРТАК

 

7 ЧАС

  1. Чакић Сергије

Web-дизајн и програмирање

МС2/6

ЧЕТВРТАК

1305 -1350

 

 

 

Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers Solutions