1   - следећа страна

20.09.2017.

РОК КОНЦЕРТ

НА РОК КОНЦЕРТУ

У суботу, 16. 9. 2017. у 19.30 часова, у Свечаној сали Шесте београдске гимназије, одржан је рок концерт „Музиком за нови почетак“ у оквиру пројекта Регионалне сарадње гимназија главних градова региона.

Одазвали смо се позиву организатора и испратили наступ школских бендова из Скопља, Београда, Љубљане, Загреба, Сарајева и Подгорице. Провели смо вече у пријатној атмосфери, у дружењу, уз познате мелодије осамдесетих.

Концерту су присуствовали наши ученици: Милица Котур ФIV1, Елена Попеску ФIV2, Анастасија Тишлер МСIV6, Милан Златић ЛIV2 и Милан Живојиновић ЛIV2, а пратила их је Славица Марковић, наставник српског језика и књижевности.

20.09.2017.

РОК КОНЦЕРТ

08.08.2017.

ПОЧЕТАК НОВЕ ШКОЛСКЕ ГОДИНЕ

Обавештавамо све ученике наше Школе да школска 2017/2018. година почиње у петак 1.септембра 2017. године, по следећем распореду:

Први и трећи разред - пре подне (од 8 часова)

Други и четврти разред - после подне (од 14 часова)

Прозивка ученика првог разреда обавиће се 1. септембра са почетком од 7:30 часова исред главног улаза Школе.

СВИМ НАШИМ УЧЕНИЦИМА ЖЕЛИМО УСПЕШНУ ПРЕДСТОЈЕЋУ ШКОЛСКУ ГОДИНУ.

30.06.2017.

ОЦЕНА ОПШТЕГ КВАЛИТЕТА РАДА МЕДИЦИНСКЕ ШКОЛЕ

30.06.2017.

ЛИКОВНИ КОНКУРС МУЗЕЈА АФРИЧКЕ УМЕТНОСТИ

На четвртом Ликовном конкурсу Музеја афричке уметности који је ове године организован са темом „Habari za safari? – Како је било на (афричком) путовању“ Никола Којић, ученик 1/ 2 одсек фармацеутски техничар, освојио је треће место у категорији од 1. до 4. разереда  средњих школа. Честитамо!

1   - следећа страна

Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers Solutions