ПРЕКВАЛИФИКАЦИЈЕ У ЛАБОРАТОРИЈСКОМ ОДСЕКУ

СЕПТЕМБАР --2017. (I i III ПРЕ ПОДНЕ)

Моле се кандидати да уочи испита провере термине полагања на огласној табли у школи.

Понедељак, 25.09.2017.

1. Анатомија и физиологија –Крупниковић -------------у 9,00

2. Хигијена са здравственим васпитањем(Ристановић А.)---у 12,30

3. Латински језик (Трнинић Весна)-----------------------13,00

4. Медицинска Етика(Савић Т.)-------------------------у 14,00

5. Прва Помоћ (Стојичић М.)-------------------------- у 14,00

 

Уторак, 26.09.2017.

1.Лабораторијске технике(Рвовић Б. иХристић А.)----у 13,30

2. Патологија (Михаиловић А.)-------------------------------- у12,30

3. Микробиологија -II –(Сакл С. и Тегелтија С.)—-----у 13,00

 

Среда, 27.09.2017.

1. Аналитичка хемија- (Васић Д.)------------------------------11,30

2.Хистологија-(Милановић С. и Борић М.)--------------------у 13,00

3. Здравствена психологија (Терзић Милена)-----------------------у11,00

4. Токсиколошка хемија (Симеуновић Н)--------------------------- у 11,30

5. Хематологија-III раз. (Марковић Биљана и Борић М.)—--у 14,00

6.Мед. биохемија-III (Младеновић Ј. и Гајовић Надица)----у 14,00

7. Основи клиничке медицине(Павловић Б.)----------------------у 10,40

Четвртак, 28.09.2017.

1.Микробиологија -III (Милановић С.. и Тегелтија С.)---- у 12,30

2.Санитарна хемија (Кузмановић Љиљана)------------------ у 15,00

 

Петак, 29.09.2017.

1. Мед. биохемија-IV(Гајовић Н. и Младеновић Ј.)-----------13,30

2. Хематологија-IV раз. (Марковић Биљана и Борић М.)—14,30

3. Предузетништво-(Станислава )----------------------------13,30

4. Микробиологија -IV (Милановић С.и Христић А.)—у 12,30

 

 

 

 

МАТУРА : ПО ДОГОВОРУ

Ø СРПСКИ----

Распоред полагања испита на преквалификацији у септембарском року 2017.

                                       одсек  ФТ

понедељак, 25. 9.

  1. Хигијена са здрав. васпитањем ( Снежана Милановић) -------------------------- 8.00
  2. Латински језик  (Весна Трнинић) --------------------------------------------------------  13.00
  3. Медицинска етика ( Снежана Батас)   ----   
  4. Прва помоћ  (Милена Стојчић)  ----------------------------------------------------------- 14.00
  5. Аналитичка хемија ( Милина Ђаловић) ------------------------------------------------ 14. 15

уторак, 26. 9.

  1. Медицинска етика ( Снежана Батас)   -------------------------------------------------   12.30
  2. Ф.  технолошке операције и поступци ( Јелена Анђелић) ------------------------ - 11.00
  3. Анатомија и физиологија  (Александра Михаиловић)---------------------------— 13.00
  4. Микробиологија са епидемиологијом --------------------------------------------------  15.30
  5. Фармакогнозија са фитотерапијом 2. разред -----------------------------------------  14.00

среда, 27. 9.

  1. Ботаника (Маја Срдић) ------------------------------------------------------------- -----------  10.45
  2. Ф. технологија 2.разред ------------------------------------------------------------------------ 11.00
  3. Медицинска биохемија (Надица Гајовић) -----------------------------------------------  14.00
  4. Патофизиологија, патологија ( Елизабета Вујовић) -------------------------- --------  10.00
  5. Организација фарм. делатности ------------------------------------------------------------- 12.30
  6. Основи клиничке фармације (Кристијан Карин) ---------------------------------------- 13.00
  7. Психологија , здравствена психологија(Силвиа Радић) --- --------------- -----------  11.00

четвртак, 28. 9.

  1. Фармакологија (Мила Шешлија)  -----------------------------------------------------------  10.00
  2. Токсикологија -------------------------------------------------------------------------------------   12.00
  3. Ф. технологија 3.р. (Љиљана  Пауновић, Јелена Анђелић)  -------------------------   13.00    

 

петак, 29.9.

  1. Козметологија ---------------------------------------------------------------------------------------- 10.45
  2. Ф. технологија 4.разред ( Магдалена Пипонски) ------------------------------------------ 11.00  
  3. Санитарна хемија,броматологија са дијететиком  (Љиљана Кузмановић ) ------ 10.00
  4. Ф. хемија 3 и 4. разред ( по старом и новом програму) --------------------------------- 12.45
  5. Предузетништво (Станислава Гочманац) ---------------------------------------------------  13.30
  6. Фармакогнозија 3  и 4. по новом и старом програму -----------------------------------  14.00

Микробиологија са епидемиологијом ( Снежана Сакл)  --- 

Ф. технологија 2.разред ------ –  Невенка Живојиновић – петак, 11.00 ( 14.00) са 2. разредом                                          

Фармакогнозија са фитотерапијом 2.разред ---- Нада Мојовић, 064 1260963 

Организација фармацеутске делатности ( Кристијан Карин) ------

Патофизиологија (Елизабета Вујичић

Психологија (Силвиа Радић)-----  понедељак и уторак у 15.00

Ф. технологија 4.разред  –   Магдалена Пипонски, среда са 4.разредом       

Ф. технологија 3.р. Љиљана  Пауновић, понед. 8.00 (14. 00) са  4.раз.              

Медицинска биохемија–  Надица Гајовић, понедељак у 10.00

Основи клиничке фармације – Кристијан Карин, 065 4385743

Фармакогнозија 4.разред – Нада Мојовић 064/12 60 963

Фармацеутска хемија 3 и 4.разред – Сања Козаичевска, петак у 11.00

Ф хемија  са аналитиком лекова – Сања Козаичевска, петак у 11.00

Увод у козметологију ----- Кристијан Карин, 065 4385743

четвртак, 28. 9.

Фармакологија (Мила Шешлија)  ------  10.00

 Ф. хемија, ф. хемија са аналитиком лекова 3 и 4.разред ---------

петак, 29.9.

Ф. технологија 4.разред  –   Магдалена Пипонски, среда са 4.разредом  

  Санитарна хемија,броматологија са дијететиком  (Љиљана Кузмановић ) ------- 11.00    

Фармакологија, 11.30ч.

МАТУРА  петак, 30.6.2017.

Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers Solutions