КОНСУЛТАЦИЈЕ  ЗА ШКОЛСКУ 2018/19. -  образовни профил   ФТ 

1. Латински језик --  Милена Васић--  петак 3. час, смена са 1. годином 
2. Анатомија и физиологија -- Александра Михаиловић --  среда 4. час, смена са 1. годином
3. Хигијена и  здрав. васпитање -- Александра Пејић  --уторак  4.час, смена са 2. годином 
4. Ф.  техн.  операције и поступци --   Милена Спасовић -- сваки четвртак 13,30h
5. Медицинска етика --  Снежана Батаз,  четвртак 13h -- Татјана Савић, сваки понедељак 13 h
6. Прва помоћ -- Бранка Брајовић -- понедељак 2. и 3. час, смена са 1. годином
7. Аналитичка хемија  -- Милина Ђаловић --  уторак  9, 30h , смeна са 2. годином                        
8. Микробиологија са епидем. --  Снежана Сакл -- понедељак 9,30h, смена са 2.годином
9. Ф. технологија 2.разред  --  Јелена Анђелић -- сваки петак  13h                                          
10. Фармакогнозија са фитотерапијом 2.разред  -- Нада Мојовић -- среда 9h или 15h смена са 3. годином  
11. Оргaнизација  фармацеутске делатности -- Кристијан Карин --  1. и 2. час среда, смена са 4. годином
12. Патофизиологија  -- Елизабета Вујичић -- 10h пре подне, смена  са 2. и 4. годином
13. Здравствена психологија -- Силвиа Радић  -- свака среда 13h
14. Ф. технологија 4.разред  -- Невенка Живојиновић -- четвртак 9,30h или 14 h, смена са 2. и 4. годином
15. Ф. технологија 3.р. -- Магдалена Пипонски -- среда, 8h или 14h, смена са 3. годином             
16. Медицинска биохемија --  Данијела Бађевић --  четвртак 4. час, смена са 2. и 4. годином
17. Основи клиничке фармације  -- Кристијан Карин  --  1. и 2. час среда, смена са 4. годином
18. Фармакогнозија 4.разред  -- Нада Мојовић --  среда 9h или 15h смена са 3. годином  
19. Ф. хемија  са аналитиком лекова  3. и 4. разред  -- Сања Козаичевска -- сваки петак  9h
20. Броматологија са дијететиком  -- Љиљана Кузмановић  -- петак пре подне до 12h 
21. Козметологија  -- Милена Васовић -- уторак 2. час са 1. и 3. годином 
22. Фармакологија  и фармакотерапија  --  Мила Шешлија  -- среда 13h, смена са 2. и 4. годином
23. Токсикологија  -- Кристијан Карин -- 1. и 2. час среда, смена са 4. годином
24. Предузетништво --  Станислава Гочманац -- четвртак 1. час, смена са 4. годином

 

TERMINI ZA VEŽBE I KONSULTACIJE IZ TEORIJE ZA PREKVALIFIKACIJE

                          U LABORATORIJSKOM ODSEKU    2018/2019.

                                                         - Januar-2019.-APRIL

                                              

 

BROJ

IME I PREZIME NASTAVNIKA

PREDMET( T,V)

TERMIN

1

Rvović Bojana

Laboratorijske tehnike-vežbe

Sreda—12,30----14,00

2

Petrović Kristina

Laboratorijske tehnike---teorija

Petak –4 čas sa I razr

4

Živković Mirjana

Analitička hemija--teorija+V

Utorak-9,30-------12,00

5

Mihailović Aleksandra

Patologija

Petak—4čas sa II razr.

7

Vasović Milena

Latinski jezik

Petak—3 čas sa I razr.

8.

Brajović Mihajlovski Branka

Anatomija i fiziolog.

Četrtak—7 čas sa I razr.

9.

Brajović Mihajlovski Branka

Prva pomoć

Utorak-2 do 5-II razred

10.

Sakl Snežana

Mikrobiologija-III--teorija

Petak 4 čas sa I razred.

11.

Klikovac Tamara

Mikrobiologija (II)-vežbe

Utorak—od—10,00

12.

Tegeltija Savka

Mikrobiologija (III)-vežbe

Četvrtak—- od-10,00

13.

Tegeltija Savka

Mikrobiologija (IV)-vežbe

Četvrtak—-od-10,00

14.

Mladenović Jelena

Med. biohemija(III)-vežbe

Četvrtak—10,30----12,00

15.

Perović Milica

Med. biohemija( IV)-teorija

Petak 4 čas sa IV razr.

16.

Gajović Nadica

Med. biohemija( III)-teorija

Sreda u 13,00

17.

Ristanović Andrijana

Higijena

Četvrtak—4 čas—sa I razr.

18.

Gajović Nadica

Med. biohemija(IV)-vežbe

Ponedeljak od 11,30

19.

Kuzmanović Ljilja

Sanitarna hemijaT+V

Petak---od 11,00

20.

Sakl Snežana

Mikrobiologija-II—teorija

Ponedeljk 6 sa II raz

21.

Pejić Aleksandra

Mikrobiologija-IV—teorija

Utorak 4 čas sa II razr.

22.

Rvović Bojana

Hematologija(III i IV)-vežbe

Ponedeljak od 11 do13,30

23.

Marković Nikolić Biljana

Hematologija- teorija

Sreda 6 čas sa III razr.

24.

Krupniković Predrag

Osnovi kliničke medicine

Utorak—3 čas sa II razr.

25.

Krupniković Predrag

Histologija—teorija

Utorak—3 čas sa II razr.

26.

Hristić Aleksandra

Histologija—vežbe

Petak u 10,30

27.

Terzić Milena

Psihologija

Četvrtak 4 čas sa II razr.

28.

Simeunović Nikolina

Tokskološka hemija

 

Petak 5 čas sa IV razr.

29.

Batas Snežana

Medicinska etika

Ponedeljak 4 sa I razr.

 


   

 

                      КОНСУЛТАЦИЈЕ  У ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛУ  МЕДИЦИНСКА СЕСТРА-ТЕХНИЧАР

1.Анатомија и физиологија   -др.Александра Михаиловић   (среда 4.час,смена 1и 3 година)

2.Здравствена нега 1  -Љиљана М.Милуновић   (Уторак и четвртак, смена 1 и3 год.за време великог одмора после другог часа)

3.Латински језик  -Милена Васић-петак  (3.час смена са 1 год.)

4.Медицинска етика  (Снежана Батас,четвртак 11.30 са 1и 3.год.)  Тања Савић (понедељак од 13-14)

5.Патологија –др.Елизабета Вујичић  (уторак 10.00,  2 и 4.година)

6.Микробиологија са епидем.-др.Елизабета Вујичић    (уторак 10.00,  2 и 4.година)

7.Здравствена нега 2 –Вера Вилотић  (среда 2.час,смена са 2 и 4.годином)

8.Здравствена психологија –Силвиа Радић (среда, 13-14)

9.Медицинска биохемија –Данијела Бађевић  (четвтрак,4.час, 2и 4.година)

10.Хигијена са здр.васпитањем  -др.Александра Пејић  (уторак 3.час, 2и 4.година)

11.Фармакологија –др.Мила Неагић Шешлија  (уторак, 5 час, смена 2 и 4 год.)

12.Гинекологија –др.Бранка Брајовић  ( понедељак,2,3 час са 1.годином)

13.Инфектологија са негом –др.Снежана С.-Радосављевић (понедељак,09.30 са 2и 4.годином)

14.Интерна медицина 3и 4 –др.Биљана М.Николић (уторак,2.час по подне смена 2 и 4.год.)

15.Неурологија;Психијатрија –др.Предраг Крупниковић (уторак,3 час, смена 2 и 4.год)

16.Хирургија 4-др.Милка Лукић (четвртак,4.час, смена 2 и 4.год.)

17.Хирургија 3.-др.Андријана Ристановић (понедељак, смена 1 и 3.година)

18.Предузетништво-Станислава Гочманац  (петак, смена 2 и 4.година)

19.Педијатрија –др.Снежана Сакл Радосављевић (понедељак  09.30,смена са 2 и 4.годином)

КОНСУЛТАЦИЈЕ, ВЕЖБЕ  и испити СЕ ОДВИЈАЈУ У ТЕРМИНИМА КАДА НАСТАВНИК НЕМА НАСТАВУ

Чланови комисије на испитима:

1.Душица Бојић-председник  комисије

2.Јасмина Павићевић -секретар

3.Предметни професор