РАСПОРЕД ТЕРМИНА ЗА ПРИЈЕМ РОДИТЕЉА

у школској 2017/18.години

 


НАСТАВНИК


одељењски старешина


предмет


СМЕНА

I / III РАЗРЕД


СМЕНА

II / IV РАЗРЕД

Анђелић Јелена

Ф3/2

фармацеутски предмети

среда 7час


Анић Мирјана

СТ4/1

физика


понедељак

3 час

Антић Небојша


географија, грађанско васп.

понедељак

2 час


Антић Радмила

МС4/6

здравствена нега

среда 6 час


Аранђеловић Александар


предузетништво


уторак 3 час

пре подне

Бађевић Данијела


медицинска биохемија


среда 4 час

Батас Снежана


филозофија, медицинска етика

петак

5 час пре подне

понедељак 6 час пре подне

Бећирић Снежана


физика

петак

7 час пре подне


Благојевић Емилија


здравствена нега

уторак

7 час


Борић Маја

Л4/2

хематологија, хистологија- вежбе

понедељак

1315- 1400


Боричић Горан


српски језик и књижевност

четвртак 4 час

понедељак

3 час

Брајовић Михајловски Бранка


медицински предмети

четвртак 3 час


Варајић Споменка

МС1/1

здравствена нега

петак 3 час


Васић Драгица

Л3/2

хемија, аналитичка хемија

понедељак

3 час


Васовић Милена


фармацеутски предмети


уторак 4 час

Веселиновић Милена


енглески језик


уторак 3 час

Вилотић Вера


здравствена нега


четвртак

3,4 час

Виторовић Славица


физичко васпитање



Вранић Јелена


енглески језик


петак 4 час

Вујичић Елизабета


медицински предмети


понедељак

2 час

Газдић Ана


здравствена нега

среда 6 час


Гајовић Надица


медицинска биохемија

фиксно понедељак 9-945


Гашпаровић Стела


историја

понедељак

велики одмор


Глишић Драгана


здравствена нега



Готовина Вера


биологија

среда пре подне 930-1030


Гочманац Станислава


предузетништво


уторак 3 час

пре подне

Граховац Лазар


фармацеутски предмети

петак

1730- 1815

петак

1730- 1815

Грујичић Бојана


здравствена нега



Ђаловић Милина

Ф4/1

хемија, аналитичка хемија

уторак

1315- 1400


четвртак

3 час

после подне

Ђинђић Бојана


здравствена нега


среда

1315- 1400

Ђукић Дејан

МС2/6

здравствена нега


уторак 3 час

Ђуричић Маја

МС3/1

здравствена нега

петак

2 час

петак

2 час

Живковић Драгана


здравствена нега



Живковић Мирјана


хемија, аналитичка хемија

петак

0950- 1035

петак

0950- 1035

Живковић Младен

МС1/4

физичко васпитање

уторак пре подне 5 час

среда пре подне 6 час

Живојиновић Невенка

Ф1/2

фармацеутски предмети


четвртак

1000- 1200пре подне

14000-1800 поподне


Жујовић Јасмина

МС2/3

српски језик и књижевност


среда 4 час

Зевник Душанка

МС4/2

енглески језик


понедељак

5 час

Ивановић Миладин


физичко васпитање

среда 5 час


Јовановић Јулијана

СТ2/1

стручни предмети у СТ одсеку

петак

1000- 1045


Јовичић Јелена


енглески језик


среда

1310- 1355

када је 4.година после подне

Јушчак Љиљана

МС4/4

здравствена нега

четвртак

1400- 1445



Карин Кристијан


фармацеутски предмети



Кенић Лена


здравствена нега



Кликовац Тамара

СТ3/1,

СТ2/2,

СТ1/1, 2

микробиологија, лабор.техн.-вежбе

среда

1145- 1230

четвртак

1100- 1200

Кљајић Слободан

Л1/1

физика

понедељак

2 час

среда 2 час

Козаичевска Сања


фармацеутски предмети

уторак 6 час


Којановић Маша Ана


биологија


петак 3 час

Коцић Љубинка

МС1/6

здравствена нега

четвртак 2 час


Крупниковић Предраг

МС4/5

медицински предмети

среда 5 час


Кубура Жељко

Ф1/1

математика

уторак 3 час


Куљача Јасмина


хемија

понедељак

3 час


Лукас Светлана


здравствена нега



Лукић Милка

СТ3/2

медицински предмети

четвртак 3 час


Малиш Драгица


здравствена нега

среда 5 час


Маринковић Живорад

Ф2/1

историја

петак 5 час


Марић Далиборка

СТ3/1

стручни предмети у СТ одсеку

понедељак

1400- 1445


Марковић Николић Биљана


медицински предмети

среда 2 час

петак 3 час

Марковић Славица

Ф4/2

српски језик и књижевност


среда 4 час

Матић Јелена


српски језик и књижевност

среда 2 час


Милановић Миљан


рачунарство и информатика

петак 3 час


Милановић Снежана


медицински предмети

понедељак

1 час


Миливојевић Биљана


здравствена нега

четвртак 4 час

четвртак 7 час

Милојевић Милуновић Љиљана

МС1/2

здравствена нега

среда 3 час


Мирков Јован


физичко васпитање

уторак

3 час


Михаиловић Александра

МС4/1

медицински предмети


четвртак

3,4 час

Младеновић Јелена


фармацеутски предмети

среда 1400

1 час после подне

уторак

5 час

Мојовић Нада


фармацеутски предмети

четвртак 1300

четвртак 1300

Недељковић Ивана


грађанско васпитање

понедељак

5 час


Ненадић Гордана

Л2/1

енглески језик


четвртак

4 час

Нешић Марија


здравствена нега

петак

7 час

петак

1 час

Николов Жељка


устав, социологија

петак

7 час

уторак

5 час

Нинић Љиљана

СТ1/2

биологија

среда

3,4 час


Обрадовић Антонић Весна

МС3/4

математика

четвртак

1 час


Обреновић Александра


здравствена нега


петак 1200

Павловић Брана


медицински предмети

среда

4 час

четвртак

4 час

Пауновић Љиљана


фармацеутски предмети

среда

4 час


Пејић Александра

СТ1/1

медицински предмети

петак

7 час

уторак

2 час

Петковић Вранић Љиљана

МС2/1

географија

среда

4 час


Петровић Кристина


фармацеутски предмети


понедељак

3,6 час

Пипонски Магдалена

Ф2/2

фармацеутски предмети


среда

3 час

Предојевић Ћоровић Јована


здравствена нега


среда 1300

Радевић Јелена

Ф1/3

латински језик

петак

5 час


Радосављевић Данка

МС1/3

здравствена нега

петак

1300


Радуловић Весна

МС3/6

здравствена нега

четвртак 3 час

0950 - 1035


Радичевић Маринко

СТ3/1,2

Л3/1,2

физичко васпитање

петак

4 час


Рвовић Бојана


вежбе, стручни предмети Л

четвртак

1230 - 1400


Ристановић Андријана

МС4/3

медицински предмети

уторак

3 час


Савић Татјана

МС3/3

медицинска етика, социологија

понедељак

1 час


Сакл Радосављевић Снежана


медицински предмети


среда

2,3 час

Самарџић Биљана

Ф3/3

српски језик и књижевност

понедељак

4 час


Сарић Слађана


здравствена нега



Симеуновић Николина


фармацеутски предмети


уторак

2 час

Смиљанић Душанка

Ф3/1

енглески језик

среда

4 час


Спасовић Милена


фармацеутски предмети

четвртак

3 час


Срдић Маја


биологија

среда

1315 - 1400

четвртак

1315 - 1400

Станисављевић Ана


вежбе, стручни предмети СТ

понедељак

1230 - 1500


Стевановић Ивана

МС3/5

здравствена нега

среда

3 час


Стефановска Марија

СТ2/2

српски језик и књижевност


уторак

5 час

Стојадиновић Иванка


хемија


среда

5 час

Стојић Драгана

Л3/1

српски језик и књижевност

четвртак

3 час


Стојичић Милена


медицински предмети

петак

4 час

четвртак

2 час

Стојковић Емилија

МС2/2

здравствена нега

петак

1230 - 1315

петак

1230 - 1315

Стојковић Предраг


физичко васпитање



Сулејмани Ајша


здравствена нега



Тасић Светлана


математика


понедељак

1330

Тегелтија Савка


вежбе, стручни предмети Л, СТ



Терзић Андрија

Ф4/3

математика


четвртак

3 час

Терзић Милена


психологија


уторак

4 час

Терзић Мирјана


психологија

петак

5 час


Тодосијевић Антонић Наташа

Л2/2

историја

понедељак

5 час

понедељак

5 час

Томашевић Милена


вежбе СТ

уторак 1400


понедељак1100


Топаловић Неда

Ф2/3

српски језик и књижевност


петак

2 час

Тополовић Санела

МС1/5

српски језик и књижевност

петак

4 час


Тошић Биљана

МС2/4

здравствена нега

петак

1400 - 1500

петак

1400 - 1500

Тратар Марија

МС2/5

математика


уторак

3 час

Трнинић Весна


латински језик

петак 1450

сваке друге недеље


Хаџић Елвира


здравствена нега

уторак

1330 - 1430


Христић Александра

Л4/1

вежбе, стручни предмети Л


понедељак

1-5 час

сваки други понедељак

Цигуљин Мирела

СТ4/2

енглески језик


четвртак

3 час

Чакић Сергије


рачунарство и информатика

среда

3 час


Шешлија Неагић Мила

МС3/2

медицински предмети


понедељак

2 час

Штркаљ Марина

Л1/2

рачунарство и информатика

уторак

5 час


Кузмановић Љиљана

Л4/1

СТ4/1,2


понедељак 1445



МИТРОВИЋ ВЕСНА

Ф 1

Ф 3


четвртак

5 час


 

Законом заштићено. Сва права задржава Ti Computers Solutions