Републичко такмичење Медицинских школа из математике одржано је  5.и6.априла 2019. године у  Зајечару.

Нашу школу су представљали ученици четвртог разреда:  Маја Марковић, Маја Илић (ФTlV), трећег разреда: Ања Мартић Гојовић(ФTlll) , другог разреда:  Стефан Главашић и Милош Илић (МСll), првог разреда : Ања Митић (МСl) и Катарина Јоргаћевић (ФTl).

Љубазни домаћини из Средње медицинске школе у Зајечару потрудили су се да нам боравак у њиховом граду протекне што опуштеније. Присетили смо се лепих тренутака и освојених првих награда наших ученика од пре пет година, када се такмичење такође одвијало у њиховој школи. И ове године наши такмичари нас нису разочарали.

Стефан Главошић заузео је прво  место , са освојених  сто бодова  међу такмичарима друге године ( ментор Весна Обрадовић Антонић).

Катарина Јоргаћевић  и Ања Митић су одлично представљале нашу школу и показале да имамо сјајне такмичаре у будућности ( ментор Андрија Терзић).

Остали ученици су дали све од себе и представили се у најбољем светлу.