У петак, 24. маја 2019. године, у библиотеци Бранко Миљковић одржана је финално вече и додела награда за најбољу кратку причу и песму. Ученици и наставници су имали прилику да разговарају са члановима жирија (Ризница речи) и да чују њихове утиске и сугестије у вези са пристиглим радовима.

Нашу школу су представљали следећи ученици: Анђела Радичевић СТ 4-1, Лука Маринковић СТ 4-1, Ања Митић МС 1-5, Даница Ковачевић МС 1-6, Милица Јеремић МС 1-6, Софија Чумић МС 1-5, Вељко Савић МС 1-5, Санела Јанковић Л 3-2, Верица Јовановић Ф 4-3 и Оливера Петровић Ф 2-2.

Лука Маринковић је освојио прво место за кратку причу, Даница Ковачевић је освојила треће место за кратку причу , Ања Митић је похваљена за приче.

Честитамо свим учесницима и радујемо се освојеним наградама. Много среће и успеха у даљим списатељским подухватима!!!