13. Дани сениора на Звездари су одржани од 25.09. до 27.09.2024. године. Наша школа је позвана да учествује у реализацији програма. Ученици су са својим наставницима поносно представили школу и веома вредно учествовали у реализацији програма.

Ученици наше школе су остварили изузетно добру сарадњу са другим учесницима овог програма. Старије особе су похвалиле њихов марљив рад, труд и емпатију. Организатори из општине Звездара и председник ГО Звездара су се захвалили наставницима и ученицима који су помогли да се успешно реализује манифестација „Дани сениора“ и исказали задовољство на досадашњој сарадњи у нади да ће заједно реализовати још много пројеката. Веома смо поносни на наше ученике који су достојанствено представили школу и професију медицинске сестре-техничара.

Више слика са манифестације можете погледати ОВДЕ.

Јована Предојевић Ћоровић